INTERNASJONALT
KONTAKT
FOTBALL365 PÅ FACEBOOK
SPILLERPROFILEN
DAGENS KAMPER
AVSTEMNING
Hvis du kunne velge - hvilken liga ville du sett mest av på TV?
Norsk
Spansk
Tysk
Engelsk
Nederlandsk
Fransk
Italiensk
Svensk
Ingen, jeg liker variasjon av fotball fra de beste nasjonene


Landslagsskolen Vestfold 

Landslagsskolen består av en rekke grupper på kretsnivå. All aktivitet som arrangeres for guttene gjøres i nært samarbeid med Sandefjord Fotball. Her er oversikten over troppene og aktivitetsplan gjeldende fra 01.01.2017 - 30.03.2017:

Landslagsskolen Vestfold G2001:

Spillertropp tas ut til trening og kamper minimum 10 dager før tiltak. Neste trening for denne gruppen er i Fix-hallen onsdag 1. mars 18:00.

Følgende møter til neste trening:
Daniel Eikeberg Mathisen (Eik-Tønsberg)
Henrik Kjølsrud (Eik-Tønsberg)
Sander Stokka Trevor (Eik-Tønsberg)
Sondre Flom (Flint)
Herman Lien (Flint)
Jesper Swift (Flint)
Arteen Behmani (FK Tønsberg)
Axel Ahlander (FK Tønsberg)
Theodor Veidal Myhre (Sandar)
Filip Hangø (Sandefjord BK)
Bendik Jahren (Sandefjord BK)
Dwett Akoi (Sandefjord Fotball)
Even Bjune Horgen (Sandefjord Fotball)
Christoffer S. Andersen (Sandefjord Fotball)
Kristoffer Pinås (Sandefjord Fotball)
Lars Markmanrud (Sandefjord Fotball)
Jonathan Elias Svendsen (Sandefjord Fotball)
Jesper Rindedal (Sandefjord Fotball)
Viktor Morozov (Ørn Horten)
Sander Myrhaug Ørmen (Ørn Horten)

Lagsside med spillere og aktivitetsplan - G2001

Landslagsskolen Vestfold G2002
Spillertropp tas ut til trening og kamper minimum 10 dager før tiltak. Neste trening for denne gruppen 1. mars i Fixhallen 18:00:

Følgende møter til neste trening:
Sander H Næss (Flint)
Stian Hovland Ludvigsen (Halsen)
Joel Mutombo Massini (FK Tønsberg)
Oskar Jacobsen (Nanset)
Fredrik Nguyen (Sandefjord BK)
Jacob Matre Eriksen (Sandefjord Fotball)
Jørgen Kili Fjeldskår (Sandefjord Fotball)
Tage William Henriksen (Sandefjord Fotball)
Emil Henriksen (Sandefjord Fotball)
Jesper Horten Kjærnes (Sandefjord Fotball)
Morten Møller Johansen (Sandefjord Fotball)
Martin Amundrød (Sandefjord Fotball)
Martin Andersen (Sandefjord Fotball)
Henrik E. Meyer (Sandefjord Fotball)
Abdullahi Aden Issale (Stokke)
Jan Tore Johnsen (Stokke)
Jacob Stange Danielsen (Store Bergan)
Johan Bonden Nysveen (FK Ørn)
Markus Ugland (FK Ørn)

Lagsside med spillere og aktivitetsplan - G2002

Landslagsskolen Vestfold G2003 - følgende møter til treninger i mai:

Mina Schaathun Bergersen (Borre)
Kristian Børstad (Eik-Tønsberg)
Teodor Nørstebø-Vartdal (Eik-Tønsberg)
Martin Rolando Engdahl (Flint)
Mathias Erdal Storli (Flint)
Tobias Bugge (Halsen)
David Holberg (Halsen)
Kevin Røsting Østbye (Husøy & Foynland)
Ken Robin Trollsås (Nanset)
Ola Thoresen Wallin (Nanset)
Emily Anvik-Hansen (Nesjar)
Martin Fjeld (Nøtterøy)
Mathias Johnsen (Nøtterøy)
Sander Kronstad (Runar)
Erik Muhle (Runar)
Michael William Stensnes (Skoppum)
Nicholas Hofer (Skoppum)
Fredrik Bjørnøy Nordal (Skoppum)
Alexander Enghaug (Skoppum)
Magnus Simensen Holthe (Stag)
Andreas Ramstad (Stokke)
Isak Mahn Andersen (Store Bergan)
Mathias Bogen Bøe (Store Bergan)
Martin Gundersen Eckhoff (Store Bergan)
William Setlo (Store Bergan)
Peder Meen Johansen (Store Bergan)
Snorre Holvik Stenersen (Store Bergan)
Mathias Blomdahl (Store Bergan)
Tarjei Ulshagen (Tønsberg FK)
Jonathan Reiersen (FK Ørn)

Lagsside med spillere og aktivitetsplan - G2003

Følgende møter til treninger i april/mai for Landslagsskolen Vestfold G2004:

Følgende møter til første trening for Landslagsskolen G2004: 
Andi Demaku (Barkåker)
Amund Engseth (Eik-Tønsberg)
Benjamin Andersen (Eik-Tønsberg)
Magnus A Brodersen (Flint)
Peder Horgen (Gullhaug) 
Simen Meltveidt Wallin (GØIF)
Leon A. Knive (Halsen)
Alf Lukas Svendsen (Husøy & Foynland)
Andreas Albertsen (Nanset)
Bork B Kittelsen (Nanset)
Vetle W Egeli (Nanset)
Ludvig E Næss (Nanset)
Henrik Magnussen (Nanset)
Birk Lohne Aandal (Runar)
Philip Leander Ask (Sandefjord BK)
Seraj Granat (Sandefjord BK) 
Petter Wingstersnes (Sandefjord BK)
Viktor Borgos (Store Bergan)
Danilo Dos Santos (Tønsberg FK)
Dennis Gjengaar (Ørn)
Steffen Wivestad (Ørn)
Lukas Aasland (Ørn)
Michael Silden (Ørn)
* Michael Stensnes (Skoppum) deltager fast i Landslagsskolen Vestfold G2003
Følgende møter på lørdagstreninger:
Aktuelle spillere kalles inn til lørdagstreninger

Andi Demaku (Barkåker)
Oliver Nordahl (Barkåker)
Emil Gran Melandsør (Borre)
Amund Engseth (Eik-Tønsberg)
Benjamin Andersen (Eik-Tønsberg)
Magnus A Brodersen (Flint)
Iver Eftedal (Flint)
Peder Horgen (Gullhaug)
Simen Meltveidt Wallin (GØIF)
Alf Lukas Svendsen (Husøy & Foynland)
Leon A. Knive (Nanset)
Andreas Albertsen (Nanset)
Bork B Kittelsen (Nanset)
Vetle W Egeli (Nanset)
Ludvig E Næss (Nanset)
Henrik Magnussen (Nanset)
Lois Mamandy (Nanset)
Jeremy Kamecka (Ramnes)
Birk Lohne Aandal (Runar)
Philip Leander Ask (Sandefjord BK)
Seraj Granat (Sandefjord BK)
Petter Wingstersnes (Sandefjord BK)
Daniel Bråthen (Sandefjord BK)
Viktor Borgos (Store Bergan)
Danilo Dos Santos (Tønsberg FK)
Dennis Gjengaar (Ørn)
Steffen Wivestad (Ørn)
Lukas Aasland (Ørn)
Aminullah Tanha (Ørn)
Isac Lavik de Lange (FK Ørn)

* Michael Stensnes (Skoppum) deltager fast i Landslagsskolen Vestfold G2003

Lagsside med spillere og aktivitetsplan - G2004

Landslagsskolen Vestfold J2001/2002:
Marthe Kværne Gravdal (Andebu)
Ingvild Urå (Eik-Tønsberg)
Frida Tangerud Olafsen (Fevang)
Hanna Woll Wessel (Flint)
Karoline Dahle (Flint)
Ingrid Andreassen (Helgerød)
Sofie Vestly Svendsen (Helgerød)
Julie Vestly Svendsen (Helgerød)
Michelle Kruge Bjerke (Runar)
Tuva Haugen (Runar)
Sebrina Bach Hansen (Runar)
Carina Amalie Lerkenfeldt Petersen (Sandar)
Camilla Susnic Krossøy (Sandar)
Thea Gundersen (Sandar)
Sofie Taule (Sandar)
Amanda Kløw Prebensen (Sandar)
Kristine Bø Andersen (Sandefjord Fotball)
Hanna Celius (Sandefjord Fotball)
Oline Brekke Fuglem (FK Ørn)
Nora Amalie Grasmo Bergman (FK Ørn)
Rikke Othilie Thorkildsen (FK Ørn)

Lagsside med spillere og aktivitetsplan - J2001/2002

Landslagsskolen Vestfold J2003/2004:
Sunniva Hammer (Borre)
Mia Hannevig (Borre)
Mina Schaathun Bergersen (Borre)
Sofie Igelkjøn (Borre)
Marlin Persen (Borre)
Karen Sørvik (Eik)
Sarah Brændsrød (Flint)
Aurora Kvifte (Flint)
Mina Jørgensen (Halsen)
Kari Bøshaugen Rønning (Holmestrand)
Emily Anvik Hansen (Nesjar)
Malene Maslø Dunsby (Nøtterøy)
Emilie Thorsen (Runar)
Ine Aas (Stokke)
Andrea Eia Sparre (Stokke)
Alexandra Steinvik Jacobsen (Store Bergan)
Esther Aurora Halvorsen (Store Bergan)
Emma Haugen (Store Bergan)
Marthe Engelstad (Svarstad)
Athine Lian-Olsen (Teie)
Maria Storm (Teie)

Lagsside med spillere og aktiviteter - J2003


Loading the player...
Administrasjon
Logg inn